Wynajem autokarów do przewozu osób – Warszawa

Oferujemy wynajem autokarów i mikrobusów, które dzięki wysokiemu standardowi wyposażenia zapewnią komfort na najwyższym poziomie. Zapewniamy także kompleksową obsługę transportową i przewóz osób podczas konferencji, imprez firmowych, wyjazdów turystycznych i okolicznościowych oraz w trakcie wielu innych wyjazdów.

Klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa, a także komfortowy sprzęt audio video to podstawowe wyposażenie, w jakie zaopatrzone są wszystkie nasze autokary. Wynajem zapewni zatem każdemu z naszych Klientów pełną wygodę podróżowania. Na specjalne życzenie umożliwiamy również dostęp do internetu bezprzewodowego Wi-Fi.

Chcąc zapewnić każdemu z naszych Klientów możliwość odbycia w pełni komfortowej podróży, nawet na najdłuższych trasach, do przewozu osób wskazany jest wybór świetnie przystosowanego pojazdu – takiego jak Scania Irizar firmy Warmos, który jest jednym z najnowszej generacji autobusów, kompleksowo przygotowanym do transportu podróżujących.

Nasze usługi

  • wynajem autokarów, busów i luksusowych samochodów
  • bilety lotnicze
  • usługi hotelowe

Nasze autokary

  • MAN Lion’s Coach
  • Scania Irizar 2008
  • Isuzu Turquoise
  • Mercedes Sprinter

Autokary


 
 

Isuzu Turquise 2013

Isuzu

Isuzu Turquise 2013

28 miejsc + 1 + 1

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

Jeżeli zależy Ci na przygotowaniu komfortowej podróży na krótkiej trasie, koniecznie powinieneś skorzystać z wynajmu autokaru, który będzie świetnie przygotowany do drogi. Isuzu Turquise świetnie sprawdzi się do przewozu osób, a to dzięki temu, że jest on pojazdem najnowszej generacji i jest idealnie dostosowany do transportu niewielkich grup. Więcej »


Man LION’S COACH

Man

Man LION’S COACH

57 miejsc + 2

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

MAN LION’S Coach to bardzo wygodny i innowacyjny autokar, który świetnie sprawdza się na drogach w całej Europie. Dzięki całemu szeregowi udogodnień wewnątrz pojazdu nadaje się on zarówno do bliskich, jak i dalekich wycieczek, umożliwiając jednorazowy przewóz 59 osób. W standardzie zapewniony jest dostęp do lodówki oraz WC. Więcej »


Scania Irizar 2008

Scania

Scania Irizar 2008

49 miejsc + 2

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

Wynajmij autokar Scania Irizar – wysoki pojazd przewozowy, który jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym najwyższy komfort podczas podróży. Tym, co go wyróżnia są bardzo przestronne wnętrza, a także funkcjonalne siedzenia, które zapewniają pełną wygodę nawet na długich trasach. Pojazd jest przystosowany do transportu dużej ilości podróżnych. Więcej »


Wynajem samochodów osobowych

Na zlecenie naszych klientów wynajmujemy eleganckie samochody osobowe wraz z kierowcą.

Za naszym pośrednictwem można skorzystać także z wynajmu samochodów najbardziej znanych marek.

Samochód luksusowy