Nasze autokary

Celem naszej firmy jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim podróżującym, dlatego też oferujemy wynajem autokarów doskonale wyposażonych i zawsze w pełni sprawnych. W skład naszej floty wchodzą pojazdy najbardziej cenionych producentów na rynku – Man, Scania, Isuzu oraz Mercedes. Sprawdzają się zarówno na krótkich, jak również długich trasach i posiadają różne ilości miejsc, w związku z czym spełniają oczekiwania Klientów o odmiennych potrzebach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze autokary na wynajem posiadają toalety i lodówki na pokładach, systemy klimatyzacji i wygodne fotele – wszystko to wpływa na wygodę podróżujących. Wnętrza pojazdów są zadbane i czyste, dlatego podróż przebiega zawsze w przyjemnej atmosferze. Bezpieczeństwo wynika z kolei z przeprowadzania regularnych przeglądów pojazdów oraz pasów bezpieczeństwa zainstalowanych przy fotelach.

Usługi transportowe

Oferujemy również przewóz osób podczas imprez firmowych, konferencji, wyjazdów turystycznych czy okolicznościowych – w Warszawie, okolicach i nie tylko. Korzystając z naszych usług, trafiacie Państwo pod opiekę wykwalifikowanych kierowców.

 
 

Man LION’S COACH

Man LION’S COACH

57 miejsc + 2

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

MAN LION’S Coach jest na pewno jednym z dogodniejszych i wyjątkowo innowacyjnych autobusów jeżdżących po drogach calutkiej Europy... Więcej »

Man


Scania Irizar 2008

Scania Irizar 2008

49 miejsc + 2

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

Autokar Scania Irizar jest jednym z wyjątkowo wysokich i jednocześnie bardzo nowoczesnych autobusów... Więcej »

Scania


Isuzu Turquise 2013

Isuzu Turquise 2013

28 miejsc + 1 + 1

Zobacz rozkład miejsc w .pdf

Mając na uwadze zrealizowanie komfortowej wycieczki planowanej na krótkim odcinku drogi wskazany jest wariant świetnie przygotowanego pojazdu... Więcej »

Isuzu


Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

16 miejsc + 1

Samochody marki Mercedes od lat utożsamiają się z kapitalną opinią pośród swych odbiorców... Więcej »

Mercedes Benz