Kontakt

Przedsiębiorstwo Transportowe Warmos Sp. z o.o.
ul. Sochaczewska 150
05-850 Wieruchów
gm. Ożarów Mazowiecki
woj. mazowieckie
NIP: 526-10-20-033

Wynajem autokarów:
tel. 22 834 95 77
tel/fax: 22 835 16 11
kom. 602 333 615, 608 132 023
e-mail: warmos@warmos.pl

Bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, ubezpieczenia:
tel. 22 215-90-89
tel/fax: 22 834 95 77
kom. 664 132 041
e-mail: podroze@warmos.pl

Elavon Parking Lotnisko

Przewóz osób

Głównym obszarem działalności naszej firmy transportowej, a także usługą, w której mamy największe doświadczenie jest przewóz osób. Specjalnością przedsiębiorstwa Warmos jest wynajem autokarów do transportu pasażerów, a także kompleksowa obsługa podróży. Nasza siedziba mieści się niedaleko Warszawy, ale jako firma z doświadczeniem w branży transportowej, swoje usługi przewozu osób świadczymy na zarówno terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

Zależy nam na tym, aby pasażerowie czuli się komfortowo podczas podróży naszymi pojazdami, dlatego autokary wchodzące w skład naszej floty posiadają liczne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, rozkładane fotele, toaleta, wideo oraz inne elementy wyposażenia wpływające na wygodę jazdy. Oferujemy Państwu wynajem autokaru, który jest w stanie pomieścić od 16 do 57 pasażerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno transporty małych grup osób, jak i duże imprezy turystyczne.

Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców cechujących się wysoką kulturą osobistą, gdyż poza komfortem naszych pasażerów, na pierwszym miejscu stawiamy sobie również ich bezpieczeństwo. Nasze usługi transportowe obejmują krajowy i zagraniczny przewóz osób w ramach:

  • imprez okolicznościowych,
  • szkoleń firmowych,
  • branżowych kongresów,
  • wycieczek turystycznych,
  • wyjazdów integracyjnych,
  • podróży służbowych,
  • wycieczek szkolnych.

Proponujemy wynajem nowoczesnych autokarów, który w miarę możliwości dostosujemy do Państwa indywidualnych oczekiwań w kwestii zakresu świadczonych usług transportowych. Z naszej kompleksowej oferty przewozu osób skorzystać mogą zarówno Klienci biznesowi, jak i indywidualni. Ponadto decydując się na współpracę z firmą Warmos w ramach przewozu pasażerów, mogą Państwo skorzystać nie tylko z wynajmu autokarów, ale także wynajmu busów bądź samochodów luksusowych.

Zależy Państwu na punktualności, profesjonalnym podejściu do świadczonych usług, kompleksowej obsłudze oraz konkurencyjnej ofercie cenowej? W takim razie czekamy na Państwa zlecenia.